Продавець ПРАМАРКЕТ - Интернет Портал в "другую жизнь", где есть то, о чём мечтали! розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
714 відгуків
ПРАМАРКЕТ - Интернет Портал в "другую жизнь"
+380502336444
+380502336444

Олії ефірні, косметичні

Ефірні олії - пахуча суміш рідких летких речовин, виділених з різних частин рослин методами дистиляції, екстракції або пресування.
 

Эфирные масла имеют широкий спектр косметического и лечебного действия благодаря наличию в их составе до 500 сложных органических веществ. Они обладают высокой проникающей способностью через кожные покровы и органы обоняния. При этом все эфирные масла проявляют антисептическое, противомикробное, противовоспалительное, а некоторые из них - антивирусное и микосептическое, иммуномодулирующее и антиоксидантное действия на внутренние органы человека, являются сильными регуляторами психо - эмоционального фона.

Методи використання ефірних масел надзвичайно прості, доступні і приємні. Їх можна використовувати в побуті, при заняттях спортом, у дорозі, в дитячих лікувальних установах і санаторіях для будь-якої вікової категорії, починаючи від народження і до глибокої старості.

1 2 ... 4