Кошик
705 відгуків
ПРАМАРКЕТ - Интернет Портал в "другую жизнь"
+380502336444
+380502336444

Метафоричні асоціативні карти

У нашому магазині ви зможете знайти підходящу саме вам колоду метафоричних асоціативних карт.

Метафоричні Асоціативні Карти це набір карток з різними зображеннями (люди, тварини, просто особи, ситуації, абстракції тощо), які мають величезну область застосування: від просто ігор як розваги в компанії до серйозної роботи в психологічній практиці, терапії та коучингу. Карти мають нескінченні можливості в тлумаченні і велика кількість розкладів. В кожному окремому випадку, в кожній ситуації, з кожним клієнтом – це завжди новий варіант.

В психологии этот метод работы относится к проективным методикам: важно то, какой смысл находит человек в отношении своего запроса, в различных сочетаниях картинок. В этом и есть феномен данной методики: обладая широкой областью применения, она направлена на индивидуальность и уникальность каждого отдельно взятого человека.

Метафорические Ассоциативные Карты экономят время, так как напрямую работают с бессознательной частью личности.

Клиент может оперировать образами, обозначая и проблему, и ее решение, оставляя подробности на самостоятельное осознание.

Терапевт, коуч, консультант отримує можливість урізноманітнити свої методики за рахунок унікальності кожної приватної ситуації, за допомогою метафоричних карт.

Метафоричні Коучинг карти – це унікальний інструмент допомоги собі і клієнту. 

Коучинг карти допомагають у легкій ігровій формі добратися до суті питання і легко, а головне швидко, допомогти вирішити запит.